برای سفارش کابینت در استان قم و سایر استان ها تنها کافی است فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان فروش ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

ثبت سفارش

 

نحوه سفارش کابینت در قم و سایر استان ها

در رای چوب فرقی نمی کند که شما ساکن استان قم باشید و یا سایر استان های عزیز کشورمان. در استان قم حمل و نصب کابینت به صورت رایگان انجام می شود اما در سایر استان، هزینه رفت وامد و اسکان نصاب در مدت نصب، به عهده کار فرما می باشد.

همچنین شما می توانید جهت پاسخ به سوالات خود وارد صفحه پرسشها شده و در صورتی که پاسخ سوال خود را پیدا نکردید، سوال خود را ثبت کرده و ما در سریعترین زمان ممکن در رای چوب به آنها پاسخ می دهیم.

در مرحله اول شما با کارشناسان رای چوب صحبت های اولیه را انجام می دهید. در این قسمت از ثبت سفارش کابینت، کارشناسان ما راهنمایی های لازم را به شما انجام می دهند تا در انتخاب کابینت بتوانید بهترین طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید.

بعد از اینکه شما صبحت های اولیه را با کارشناسان ما داشتید، متر زدن اولیه از آشپزخانه شما شروع می شود. سپس طرح اولیه با توجه به وسایل و ابعاد اشپزخانه و طرح مورد نظر شما اماده می شود.

بعد از اینکه شما طرح اولیه را پسند کردید، قرار دادی منعقد می شود و رای چوب مرحله تولید خود را شروع می کند.

البته شما بعد از اینکه طرح را ملاحظه فرمودید تا زمانی که تایید نهایی ندهید، کار صورت نمی گیرد و شما می تواند تمام تغییرات دلخواه خود را انجام دهید.

مراحل ثبت سفارش کابینت در کلانشهرها

برای ثبت سفارش کابینت، شما می‌توانید به یک شرکت کابینت‌سازی مراجعه کنید و یا با آن‌ها تماس بگیرید. در اینجا مراحل ثبت سفارش کابینت را برای شما توضیح می‌دهیم:

1- انتخاب شرکت کابینت‌سازی: قبل از هر چیز باید یک شرکت کابینت‌سازی معتبر و قابل اعتماد را انتخاب کنید. برای این کار می‌توانید نظرات و تجربیات افرادی که با این شرکت‌ها کار کرده‌اند را بررسی کنید.

ما در رای چوب با بیش از 14 سال سابقه می توانیم در این زمینه کمک های شایانی به شما ارائه دهیم.

2- ملاقات با طراح: برای طراحی کابینت‌های شما، شرکت کابینت‌سازی یک طراح به شما تخصیص می‌دهد. شما با او ملاقات کرده و نیازهای خود را با او مطرح می‌کنید.

3- انتخاب طرح: بعد از بررسی نیازهای شما، طراح کابینت یک یا چند طرح برای شما تهیه می‌کند. شما باید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

4- بررسی جزئیات: پس از انتخاب طرح، شما باید جزئیات بیشتری از کابینت خود را با طراح مطرح کنید. این شامل جزئیات مانند اندازه، جنس، رنگ، متریال و سایر امکانات است.

5- قرارداد: پس از تایید جزئیات، قرارداد بین شما و شرکت کابینت‌سازی امضا می‌شود. در این قرارداد جزئیات کاملی از قیمت، موعد تحویل و شرایط پرداخت ذکر می‌شود.

6- ساخت کابینت: پس از امضای قرارداد، کابینت‌های شما ساخته می‌شوند. پس از پایان کار، کابینت‌ها نصب می‌شوند.