در این مقاله سایت رای چوب قصد داریم تا اطلاعاتی درباره قیمت کابینت نئوکلاسیک سفید با شما به اشتراک بگذاریم. پس از مطالعه این مقاله می تونید به راحتی تصمیم بگیرید که ایا کابینت نئوکلاسیک سفید برای آشپزخانه شما مناسب است یا خیر.

طرح های کابینت ها امروزه با توجه پیشرفت تکنولوژی از تنوع و جذابیت خاصی برخورداره. این امر درسته که میتونه باعث شه که شما در انتخاب با تنوع زیادی روبه رو باشید اما سبب میشه تا دچار سردرگمی هم بشید.

بسیار از مشتریان که به صورت حضوری به مغازه رای چوب تشریف میارن، تفاوت های انواع سبک های کابینت رو نمیدونن. پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا با کابینت نئو کلاسیک بیشتر آشنا بشید.

طراحی کابینت نئوکلاسیک

طراحی کابینت نئوکلاسیک سبب میشه تا شما آشپزخانه زیبا، شیک، مدرن و جذابی داشته باشید. البته سبک کابینت نئوکلاسیک کاملا موضوعی سلیقه ای است.

من به شخصه از این نوع کابینت ها بسیار استقبال می کنم.

سبک دکوراسیون داخلی کلاسیک هنوز که هنوز است جذابیت های خاص خود را دارد. برخی از افراد این سبک را از مد افتاده می دانند ولی باید بگویم با توجه به تنوع کابینت ها، هنوز کابینت نئوکلاسیک از محبوبیت بالایی برخورداره.

کابینت نئوکلاسیک چیست؟

بگذارید بریم سراغ سوال اصلی شما، کابینت نئوکلاسیک چیست؟ کابنیت نئوکلاسیک از طرحی ساده استفاده میکند. جزئیات در این سبک کابینت بسیار ظریف پیاده سازی میشه.

تقارن یکی از موضوعاتی است که در کابینت نئوکلاسیک بسیار بسیار با دقت اجرا می شه. معمولا اینطوره که کابینت های نئوکلاسیک رو تا سقف کار میکنن. انتخاب کابینت نئوکلاسیک باعث میشه تا از فضای بیشتری برخوردار باشید.

با توجه به این که این روزها زندگی آپارتمانی رواج داره، انتخاب کابینت نئوکلاسیک به شما این امکان رو میده تا از فضای کم آشپزخانه بیشترین استفاده کنید.

در سبک کابینت نئوکلاسیک قم و سایر استان ها از ویترین هم استفاده می شه که این امر مورد استقبال خانم های خانه دار بوده. صفحه کابینت های نئوکلاسیک معمولا از جنس سنگ هستند.

درب کابینت نئوکلاسیک

یکی از سوالات پرتکرار درباره درب کابینت نئوکلاسیک هست. توجه داشته باشید که درب های کابینت نئوکلاسیک جزئیات و منبت کاری هایی که در سبک کلاسیک هست رو نداره.

ادرب های کابینت نئوکلاسیک نه مثل کابینت مدرن بدون هیچ طرحی هست و نه مثل کابینت های کلاسیک پر از طرح و منبت کاری.

درب کابینت نئوکلاسیک قاب زیبا و ساده ای دارد که در تصویر زیر مشاهده می کنید. این طرح واقعا زیبا و جذابه.

قاب های درب کابینت نئوکلاسیک از ام دی اف ساخته میشه. جنس کابینت و درب های نئوکلاسیک با توجه به متریالی که شما انتخاب می کنید متفاوته.

جنس کابینت های نئوکلاسیک میتونه از کابینت ممبران، پلی اورتان، پولیشی، روکش چوب و یا چوبی باشه. البته باید توجه داشته باشید که قیمت هرکدام از این موارد متفاوت است.

عکس کابینت نئوکلاسیک

بعد از این توضیحات بهتره چند مدل از عکس کابینت نئوکلاسیک که توسط تیم رای چوب انجام شده رو ملاحظه کنید.

توجه داشته باشید که مشاوره توسط تیم رای چوب کاملا رایگان هست.

کابینت نئوکلاسیک استان قم

درب کابینت نئوکلاسیک

کابینت نئوکلاسیک جذاب سفید

صفحه مناسب برای کابینت نئوکلاسیک

جزیره به سبک نئوکلاسیک

رنگ های زیبا کابینت نئوکلاسیک

کابینت نئوکلاسیک رنگ تیره

 

 

کابینت نئوکلاسیک سفید

 

جزیره کابینت نئوکلاسیک

ویترین کابینت نئوکلاسیک سفید

عکس کابینت نئوکلاسیک

جزیره کابینت نئوکلاسیک

تفاوت کابینت کلاسیک و نئوکلاسیک

خب حالا وقتش رسیده تا تفاوت کابینت کلاسیک و نئوگلاسیک رو بررسی کنیم.

کابینت‌های کلاسیک و نئوکلاسیک دو سبک طراحی داخلی هستند که از دیدگاه زمانی و طراحی به شدت از یکدیگر متمایزند.

کابینت‌های کلاسیک اغلب از جنس چوب با نمای سنتی و طرح‌های دست‌ساز و حکاکی‌های فرهنگی متشکلند. این نوع کابینت‌ها از اجزای منحصر به فردی چون پایه‌های تزیینی و مقاطع اصلی با طراحی‌های منحصر به فرد استفاده می‌کنند.

از دیگر تفاوت های کابینت کلاسیک و نئوکلاسیک می توان به رنگ اشاره کرد؛ در طراحی کابینت کلاسیک از رنگ‌های گرم و طلایی برای تاکید بر طرح‌ها و نقوش استفاده می‌شود. در مقابل، کابینت‌های نئوکلاسیک از طرح‌های ساده‌تر و مینیمال‌تری بهره می‌برند. این سبک تمرکز بیشتری بر روی خطوط نازک و ساده دارند و از مواد مدرن و مختلفی چون چوب، فلز و شیشه استفاده می‌کنند.

رنگ‌های نئوکلاسیک نیز معمولاً به رنگ‌های محاوره‌ای و نیمه تاریک تمایل دارند. در کل، کابینت‌های کلاسیک بیشتر به سلیقه‌ها و سنت‌های گذشته احترام می‌گذارند، در حالی که کابینت‌های نئوکلاسیک ترکیبی از مدرنیته و ارثیه هستند که به نحوی هماهنگی بین دو جهان مختلف را به وجود می‌آورند.

کابینت نئوکلاسیک سفید قهوه ای
کابینت ممبران نئوکلاسیک
قیمت هر متر کابینت نئوکلاسیک
کابینت نئوکلاسیک کرم